Kytarový orchestr ZUŠ Jeseník

Ulice 28. října 873, 79001 Jeseník, www.ko.jesenik.com


 


Adam Pírek

 

 Hudební nástroj: kytara

Nástup: 2018

Adam - to je prostě živel. Hraje pořád a vůbec se s tím nemaže. Hraje cokoliv, kdekoliv až všem okolo z toho brní hlava. V orchestru si rád zahraje i na baskytaru. Hrál i v kytarovém kvartetu. Jeho nejoblíbenější skladba je  Lets Take The Flip Side. Chce ji hrát na každé zkoušce. Když je s námi Adam, tak se prostě hraje Lets Take, to je jasné. Všichni to vědí a tečka.  

  

 

 

   

  


Václav Ctibůrek

Hudební nástroj: kytara

Nástup: 2018

Usměvavý, ale taky často zasněný kytarista. Co patří k jeho zálibám? Nevíme a musíme postupně zjistit. Snad nám to Václav řekne. Víme, že na kytaru chodil k p. uč. Carmen Langerové a nyní je ve třídě p. uč Václava Dvořáka. 

 

 

 

 

 


Michal Lichtenberg

Hudební nástroj: kytara

Nástup: 2019

Michal je vždy usměvavý a v dobré náladě. Chodí do třídy p. učitelky Klaudie Dvořákové a kytara ho baví. Jeho kamarád Lukáš s kytarou skončil, ale Michala to nerozhází. Hraje dál a myslím, že ještě neřekl poslední slovo - řečeno hudebně: nezahrál poslední notu.  

 

 

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Marek Zatloukal

Hudební nástroj: kytara

Nástup: 2020

Marek je žákem p.uč. Klaudie Dvořákové, se kterou si dobře rozumí. V Kytarovém orchestru hraje čtvrtou kytaru. Je to dobrý sportovec a sporty ho baví, zvláště florbal. 

 

...............................................................................................................................................................................................................................................

Jakub Gorol

Hudební nástroj: kytara

Nástup: 2019

 

 Nenápadný a trochu stydlivý Kuba se v orchestru pěkně rozehrává. Má  tady spoustu kamarádů ze školy. Také je skautem. Kytarové základy získal u p.uč. Klaudie Dvořákové. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vít Dvořák

Hudební nástroj: kytara

Nástup: 2019

 

Vítek je kytarista, kterému hra ve čtvrté kytaře dobře prospívá. V basových tónech se orientuje a myslím, že ho orchestr i celkem baví. Mimo kytary chodí do skautu, rád si zahraje fotbal nebo florbal. Miluje stolní hry a rád čte dobrodružné knížky, k nimž rozhodně nepatří matematika nebo škola hry na kytaru.  

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Filip Kekely

Hudební nástroj: kytara

Nástup: 2020

Filip hrál nejdříve první kytaru ale pak se zjistilo, že má ve čtvrté kytaře kamaráda Vaška a orchestr potřeboval do čtvrté kytary posilu. Tak se velmi rád přestěhoval na druhé orchestrální křídlo.  

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dan Urbánek

Hudební nástroj: kytara

Nástup: 2020

Dan si rád povídá, někdy tak trochu se sebou, někdy s námi ostatními. Na kytaru hraje ve třídě paní učitelky Klaudie Dvořákové. 

 

 

 

 

 

Podporují nás

naše domovská ZUŠ

 

naše fotografka

 

 

náš tvůrce stránek

 

 

 

Město Jeseník

Zemědělské družstvo Jeseník

MUDr. Novotný

Horský hotel Skiland

Květinka Iris

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies