Kytarový orchestr ZUŠ Jeseník

Ulice 28. října 873, 79001 Jeseník, www.ko.jesenik.com 

Adam Popelka

Hudební nástroj: kytara

Nástup: 2014

Adam začal chodit do hudební školy ve svých deseti letech, a to do ZUŠ ve Vidnavě - třída p. uč. Pavla Plháka. S přechodem na nižší stupeň Gymnázia v Jeseníku přešel také do jesenické ZUŠ, konkrétně k Václavu Dvořákovi. Do orchestru nastoupil v září roku 2014. Z hudebních nástrojů se mu nejvíce zalíbila kytara, které se stále drží, jen chvíli koketoval s baskytarou. Hudbu také rád poslouchá, nejraději má rád hudbu elektronickou (např. Prodigy). Dále je to např. Marilyn Manson, kapela Skillet, Lindsay Stirling a NOCopyrightSounds. Kromě hudby se ve svém volném čase věnuje třetím rokem Robolabu pod vedením Magdy Dostálové a Pavla Ostrého, kde staví a programuje roboty na soutěže First Lego League. Ze sportu Adama nejvíce baví florbal a stolní tenis

 

 


Adam Pírek

 

 Hudební nástroj: kytara

Nástup: 2018

Adam - to je prostě živel. Hraje pořád a vůbec se s tím nemaže. Hraje cokoliv, kdekoliv až všem okolo z toho brní hlava.

Také začíná pokukovat po baskytaře. Hraje i v kytarovém kvartetu. 

  

 

 

   

  


 Nela Kavková

Hudební nástroj: kytara

Nástup: 2016

Nela začala hrát na kytaru až v osmé třídě. Moc jí to ale nevadí a jde si svou cestou. Při výběru nástroje se rozhodla pro kytaru v černé barvě a tak ji v orchestru nepřehlédnete. Mimo hudby se věnuje plavání a natáčení na youtube pod jménem "Nelly Ray". Ve volném čase kreslí, cestuje, učí se anglicky a chodí ven s kamarády. Hudbu poslouchá neustále, nejvíce pop a neumí si bez ní představit život. Ráda si interprety chodí poslechnout na živá vystoupení. 

 

 

 


Lukáš Látka

Hudební nástroj: kytara

Nástup: 2018

Lukáš je mimo kytary velký sportovec. Lyžuje, běhá, hraje fotbal, závodí na horském kole ale ze všeho nejraději jezdí bikros. Tak Lukáši opatrně, jestli to v bikrosu vůbec jde! Hraje nejraději melodie z filmu Piráti z Karibiku. Kdyby nemusel jít trénovat na bikrosovou dráhu, tak by je hrál celé odpoledne. 

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Václav Ctibůrek

Hudební nástroj: kytara

Nástup: 2018

Usměvavý, ale taky často zasněný kytarista. Co patří k jeho zálibám? Nevíme a musíme postupně zjistit. Snad nám to Václav řekne. Víme, že na kytaru chodil k p. uč. Carmen Langerové a nyní je ve třídě p. uč Václava Dvořáka. 

 

 

...............................................................................................................................................................................................................................................

Michal Lichtenberg

Hudební nástroj: kytara

Nástup: 2019

Energický kytarista Michal chodí do třídy p.uč.Klaudie Bankóové.. Myslím,že o něm časem napíšeme dlouhé romány. Michal se zkrátka neztratí. 

 

Podporují nás

naše domovská ZUŠ

 

naše fotografka

 

náš tvůrce stránek

 

 

 

Město Jeseník

Zemědělské družstvo Jeseník

Autocampink ing. Jaromír Bubík

MUDr. Novotný

Horský hotel Skiland

Květinka Iris

Elektro moto servis Ladislav Lukeš

Ekostavby HZ, a.s.

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies