Kytarový orchestr ZUŠ Jeseník

Ulice 28. října 873, 79001 Jeseník, www.ko.jesenik.com 

Adam Popelka

Hudební nástroj: kytara

Nástup: 2014

Adam začal chodit do hudební školy ve svých deseti letech, a to do ZUŠ ve Vidnavě. S přechodem na nižší stupeň Gymnázium v Jeseníku přešel také do jesenické ZUŠ, konkrétně k Václavu Dvořákovi. Do orchestru nastoupil v září roku 2014. Z hudebních nástrojů se mu nejvíce zalíbila kytara, které se stále drží, jen chvíli koketoval s baskytarou. Hudbu také rád poslouchá, nejraději má rád hudbu elektronickou (např. Prodigy). Dále je to např. Marilyn Manson, kapela Skillet, Lindsay Stirling a NOCopyrightSounds. Kromě hudby se ve svém volném čase věnuje třetím rokem Robolabu pod vedením Magdy Dostálové a Pavla Ostrého, kde staví a programuje roboty na soutěže First Lego League. Ze sportu Adama nejvíce baví florbal a stolní tenis

 

 


František Barták

Hudební nástroj: bicí nástroje, kytara

Nástup: 2016

František je nadějný kytarista a protože je to energický mladík, tak ho rodiče zapsali do ZUŠ také na bicí nástroje k Milanu Domesovi, později Petru Macečkovi. Františka bicí baví, což ví také široké okolí jeho sousedů. V orchestru hraje na djembe a učí se poslouchat starší a zkušenější bubeníky. Velkým vzorem je mu starší brácha Petr, se kterým se mají moc rádi.

 

 


Jakub Šibrava

Hudební nástroj: kytara

Nástup: 2018

Kuba kdysi už s námi hrál, potom se začal věnovat sportu a na kytaru pozapomněl. Ale muzika si Kubu opět našla. Sport však Kuba miluje dál. Ale ne jen tak nějaký obyčejný. Věnuje se rychle se rozvíjejícímu diskgolfu. Takže Kubu buď najdete na treninku, na zápase nebo u kytary. Možná někdy i chodí do školy a taky musí hlídat svého neposedného malého brášku Eliáše.

  

 

   

  


 Nela Kavková

Hudební nástroj: kytara

Nástup: 2016

Nela začala hrát na kytaru až v osmé třídě. Moc jí to ale nevadí a jde si svou cestou. Při výběru nástroje se rozhodla pro kytaru v černé barvě a tak ji v orchestru nepřehlédnete. Mimo hudby se věnuje plavání a natáčení na youtube pod jménem "Nelly Ray". Ve volném čase kreslí, cestuje, učí se anglicky a chodí ven s kamarády. Hudbu poslouchá neustále, nejvíce pop a neumí si bez ní představit život. Ráda si interprety chodí poslechnout na živá vystoupení. 


 

 

 

Podporují nás

naše domovská ZUŠ

 

naše fotografka

 

náš tvůrce stránek

 

 

 

Město Jeseník

Zemědělské družstvo Jeseník

Autocampink ing. Jaromír Bubík

MUDr. Novotný

Horský hotel Skiland

Květinka Iris

Elektro moto servis Ladislav Lukeš

Ekostavby HZ, a.s.

Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies