Kytarový orchestr ZUŠ Jeseník

Ulice 28. října 873, 79001 Jeseník, www.ko.jesenik.com


Adam Šároši

Hudební nástroj: kytara

Nástup: 2014

Adam, zvaný Rocco, hraje na kytaru od sedmi let, začnal u Carmen Langerové, pak docházel k  Antonínovi Slámkovi. Do kytarového orchestru nastoupil v roce 2014 a spolu s Vildou se tak sžívají s orchestrální hrou. Rocco rychle zapadl do party a stal se z něho Casanova orchestru, udivuje svým vysportovaným tělem a bystrým myšlením. Byť je skoro nejmenší z celého orchestru, je ho vidět všude a slyšet. Ve volném čase hodně sportuje, věnuje se fotbalu, florbalu či stolnímu tenisu. Je také zapáleným rybářem - jak na českých rybnících, tak na volném moři. Jeho tatínek pochází ze Slovenska, takže také rád cestuje směrem na východ. Z hudby rád poslouchá pop, rap a folkové písničky. Mezi jeho oblíbence patří Macklemore či slovenští No Name.

 

 

 

 


Tobiáš Worm

Hudební nástroj: kytara, banjo

Nástup: 2018

Tobík má od malička - snad od tří let - jasnou vizi. Chce hrát na banjo. Po prvních letech hry na kytaru - na tu ho přesvědčili rodiče spolu s učitelem -  na svém trvá dál. Hraje prostě na banjo a hotovo. Tobiáš je také aktivním skautem a praktický život v přírodě miluje. Také se věnuje spolu se svou celou rodinou herectví. Na pódiu je jako doma. 

 

 

 

 

 


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dominika Tschulíková

 

Hudební nástroj: kytara

Nástup: 2020

Milá, tichá a pracovitá, to je Dominika. Do orchestru přišla nenápadně, zdánlivě nevýrazně. Postupně si ale získává respekt. Na kytaru ji dává základy paní učitelka Klaudia Dvořáková. Hraje závodně šachy. Další její zájem je hra na kytaru ve chválové kapele. 

 

 


Vojtěch Truneček

Hudební nástroj: kytara

Nástup: 2020

Vojta hraje na kytaru u p. uč. Václava Dvořáka. Kytara ho baví ale... V orchestru má mnoho kamarádů ze skautu a spolužáků. Co Vojta dělá? Když zrovna nemusí cvičit na kytaru, tak si rád čte a leží v pelíšku. No a skaut je příležitostí k mnoha zajímavým zábavám. Takže se Vojta rozhodně nenudí.  

 

  


Eliška Vašíčková

Hudební nástroj: kytara

Nástup: 2020

Eliška je žačkou p. uč. Václava Dvořáka. Ráda si sama vybírá písničky, které bude hrát. Taky hodně písničky poslouchá a má neustále obrovskou zásobu skladeb, které chce hrát a zpívat. Taky má spoustu kamarádek, se kterými ráda tráví čas. Baví ji všechno kromě tance a domácího cvičení na kytaru. Ráda zpívá, hraje basket a chodí do výtvarky. 

 

 

 

 


Šimon Eliáš Pavlíček

Hudební nástroj: kytara

Nástup: 2020

Šimon je osobitý kytarista, který se ničeho nebojí. Na kytaru chodí od pěti let. Mimo kytary také miluje fotbal, hraje za jesenický klub. Má přehled o světových fotbalistech a samozřejmě si nenechá ujít žádný významný fotbalový zápas. Také chodí do skautu. 

 

 

 

 

  


Vojtěch Gryga

Hudební nástroj: kytara

Nástup: 2020

Vojta má za sebou celý cyklus hry na violoncelo, po jeho absolvování se rozhodl ještě zkusit kytaru. Takže zatím patří k začátečníkům v orchestru, nikoliv však k začátečníkům v hudbě. Hraje rád písničky různých žánrů. Ve škole ho baví robolab - stavba programovatelných robotů. 

 

 

 

 

 

 

Podporují nás

naše domovská ZUŠ

 

naše fotografka

 

 

náš tvůrce stránek

 

 

 

Město Jeseník

Zemědělské družstvo Jeseník

MUDr. Novotný

Horský hotel Skiland

Květinka Iris

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies