Kytarový orchestr ZUŠ Jeseník

Ulice 28. října 873, 79001 Jeseník, www.ko.jesenik.com


 


Jan Dvořák

Hudební nástroj: kytara

Nástup: 2008

Honza začínal na kytaru u Barbory Uhlířové, kde strávil celých sedm let. I tak ho měl jeho otec - dirigent kytarového orchestru - neustále na očích. Honza asi nepůjde v otcových šlépějích, ale hra na kytaru ho baví a to je to hlavní. Několik let působil také v kytarovém kvartetu, se kterým koncertoval nejen na Jesenicku, ale také ve slovenských Bojnicích. Kromě kytary zkoušel kdysi také bicí, ale po roce zůstal už jen u kytary. Hrou na bicí mohl tak doplnit potenciál rodinného klanu Dvořáků, ale i tak stále mohou vytvořit slušnou kapelu. Jako mnozí jiní členové podlehl kouzlu ukulele, na které hraje v Ukulelebandu Jeseník. Mezi jeho další koníčky mimo hudbu patří sport, a to především florbal a cyklistika. 

 

 


Jakub Nosek

Hudební nástroj: kytara

Nástup: 2010

Kubovy hudební začátky se datují již do předškolního věku, kdy se učil hrát na flétničku. Ale až o několik let později se ho ujal ten (jak říká Kuba) nejlepší z nejlepších - Václav Dvořák, u kterého absolvoval první cyklus hry na kytaru. Nyní je už pouze členem orchestru. Kromě kytary se dostal v rámci orchestru a Jesfletu také k baskytaře, kterou později vyměnil za ukulele v rámci Ukulelebandu. Chvíli také zkoušel troubit na trubku, ale to už hodně pozapomněl. Co se týče poslechu hudby, tak nemá vyhraněný směr, ale vždycky si rád poslechne kapelu ShitDrive. Momentálně moc volného času nemá, protože pilně studuje na vysoké škole, konkrétně strojní inženýrství.

 

 Tomáš Gron

Hudební nástroj: kytara

Nástup: 2014

Tomáš přišel do orchestru tak, že si toho ani skoro nikdo nevšiml. Po čase se ale začíná čím dál tím víc projevovat a je ho slyšet. Je velkým kamarádem s Vildou a spolu už vymysleli spoustu taškařic o kterých (možná naštěstí) p. učitel Dvořák ani neví.  Mimo kytary se věnuje  basketbalu, velmi rád běhá za malým kulatým nesmyslem ve florbale a chodí do robolabu. S týmem R.U.R., který vede p. uč. Mgr. Roman Chasák se připravují na akce v ČR i v zahraničí. Tomáš má zajímavou vlastnost: Vždycky odpovídá na vše "ano". Takže je třeba si dát pozor na tón hlasu. Jedině tak se dá poznat, jestli Tom vnímá, co mu chcete říct. 

 

 

  


 Vojtěch Christmann

Hudební nástroj: kytara

Nástup: 2016

Vojta je praktický muzikant. Doma hraje s tátou, proto zná na kytaru spoustu písniček. Ale hra z not  mu jde také dobře. Ve druhé kytaře ho začíná být slyšet. Mimo kytary rád jezdí na kole, rekreačně hraje fotbal a lyžuje. Studuje na nižším gymnáziu. V poslední době si oblíbil ukulele a hraje na něho kde se dá. V autě na cestách, u babičky, doma, prostě všude. 

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rozálie Uhlířová

Hudební nástroj: kytara

Nástup: 2018

Usměvavá a milá, tak lze na první pohled charakterizovat Rozárku. Na kytaru ji učíila sama zakladatelka Kytarového orchestru, p. učitelka Carmen Langerová, nyní je ve třídě Václava Dvořáka. Rozárka se mimo kytary věnuje baletu a své malé sestřičce. 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Štěpán Kouřil

Hudební nástroj: kytara

Nástup: 2018

Odhodlaný a vytrvalý kytarista, který se jen tak hned nevzdá. Ve druhé kytaře se zabydlel a pomaloučku ho začíná být slyšet. Na kytaru chodil k dnes již zesnulému panu učiteli Antonínu Slámkovi, nyní je ve třídě p. uč. Dvořáka.  

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Podporují nás

naše domovská ZUŠ

 

naše fotografka

 

náš tvůrce stránek

 

 

 

Město Jeseník

Zemědělské družstvo Jeseník

Autocampink ing. Jaromír Bubík

MUDr. Novotný

Horský hotel Skiland

Květinka Iris

Elektro moto servis Ladislav Lukeš

Ekostavby HZ, a.s.

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies