Kytarový orchestr ZUŠ Jeseník

Ulice 28. října 873, 79001 Jeseník, www.ko.jesenik.com


Nikola Slowiková

Hudební nástroj: flétna

Nástup: 2009

Hudbě se začala Nikča dobrovolně věnovat už ve školce a to konkrétně hře na zobcovou flétnu. Později vystřídala všechny možné druhy fléten ale nakonec to vyhrála flétna příčná, ke které ji dovedla paní učitelka Dana Macečková. Pod jejím vedením navštěvovala hned několik hudebních souborů jako například Jesflet Jeseník nebo Kvarteto příčných fléten. Ke Kytarovému orchestru se taky dostala přes paní Macečkovou, první to nebylo uplně dobrovolné ale dnes je ráda že zůstala. Nějaký čas také Nikola spolupracovala s Kytarovým kvartetem.

 

 

   


Tereza Štramová

Hudební nástroj: flétna

Nástup: 2010

Terka začínala v ZUŠ u Dany Macečkové, po čase přešla k Václavu Dvořákovi. Její doménou je příčná flétna, ale působení v orchestru ji inspirovalo k tomu, že se zkusila naučit hrát také na kytaru, což ale dle jejích slov moc nevyšlo. Momentálně tak zkouší klavír. Vzhledem k tomu, že ji hraní na flétnu opravdu baví, tak se rozhodla, že se jí bude věnovat více a tak nyní prvním rokem dochází na konzervatoř v Ostravě. Kromě orchestru působila také dříve v Kytarovém kvartetu, se kterým navštívila slovenské Bojnice. Co se týče hudby v zásadě nepohrdne žádnou hudebním stylem, ale nejvíce jí sedí rock. Ve volném čase se kromě hudby věnuje kreslení, psaní a sledování seriálů. S oblibou také jen tak lenoší doma v posteli. 

 


Natálie Frankeová

Hudební nástroj: flétna


Nástup: 2014

Natálka je od roku 2014 další posilou v rodině našich flétnistek. Mimo flétny se ještě věnuje zpěvu u p. uč. Jiřího Gíni Svobody. Zpívá v pěveckém sboru Zvonky, takže Kytarový orchestr dobře zná a byla s námi už na mnoha koncertech a výjezdech v České republice i v zahraničí. Mezi její oblíbené zájmy patří gaučink a basketbal. Poslouchá jakoukoliv hudbu snad mimo dechovky. Tu poslouchá jen s dědečkem a psem. 

 

 

 

   


 

 

 


 

Podporují nás

naše domovská ZUŠ

 

naše fotografka

 

náš tvůrce stránek

 

 

 

Město Jeseník

Zemědělské družstvo Jeseník

Autocampink ing. Jaromír Bubík

Jaroslav Mikulecký

MUDr. Novotný

Horský hotel Skiland

Květinka Iris

JUDr. Kuželová

Autodoprava Břetislav Látal s.r.o.

Vesa s.r.o.

Elektro moto servis Ladislav Lukeš

Halen s.r.o.

Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu