Kytarový orchestr ZUŠ Jeseník

Ulice 28. října 873, 79001 Jeseník, www.ko.jesenik.com


  


Tereza Štramová

Hudební nástroj: flétna

Nástup: 2010

Terka začínala v ZUŠ u Dany Macečkové, po čase přešla k Václavu Dvořákovi. Její doménou je příčná flétna, ale působení v orchestru ji inspirovalo k tomu, že se zkusila naučit hrát také na kytaru, což ale dle jejích slov moc nevyšlo. Momentálně tak zkouší klavír. Vzhledem k tomu, že ji hraní na flétnu opravdu baví, tak se rozhodla, že se jí bude věnovat více a tak nyní dochází na konzervatoř v Ostravě. Kromě orchestru působila také dříve v Kytarovém kvartetu, se kterým navštívila slovenské Bojnice. Co se týče hudby v zásadě nepohrdne žádným hudebním stylem, ale nejvíce jí sedí rock. Ve volném čase se kromě hudby věnuje kreslení, psaní a sledování seriálů. S oblibou také jen tak lenoší doma v posteli. 

 

 

   


Zuzana Trunečková

Hudební nástroj: flétna


Nástup: 2017

Zuzka je zkušenou hráčkou na flétnu, studovala u p. uč. Mgr. Dany Macečkové a stále spolupracuje s hudebním uskupením Jesflet, ve kterém hraje part basové flétny. Do Kytarového orchestru přišla za svými kamarády a kamarádkami, kterých tu má opravdu hodně. Studuje "za kopečky" ale s Kytarovým orchestrem hodlá hrát dál. Zuzka má ráda mimo hudbu spoustu věcí, ale nejlepší činnost je hra v divadelním spolku. 

 

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Valerie Ilíková

Hudební nástroj: flétna

Nástup: 2017

Valerie je nadějnou mladou hráčkou, která pilně cvičí. Studuje hru na flétnu u p. uč. Jitky Melicheríkové. V orchestru má spoustu kamarádů a kamarádek. 

 

 

 

 

Podporují nás

naše domovská ZUŠ

 

naše fotografka

 

náš tvůrce stránek

 

 

 

Město Jeseník

Zemědělské družstvo Jeseník

Autocampink ing. Jaromír Bubík

MUDr. Novotný

Horský hotel Skiland

Květinka Iris

Elektro moto servis Ladislav Lukeš

Ekostavby HZ, a.s.

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies