Kytarový orchestr ZUŠ Jeseník

Ulice 28. října 873, 79001 Jeseník, www.ko.jesenik.com


 

Jonáš Worm

Hudební nástroj: baskytara

Nástup: 2016

Jonáš patří mezi zkušené hráče orchestru. V polovině roku 2017 přesedlal s kytary na baskytaru a zatím ho hra na tento nástroj baví. Doma má spoustu mladších  sourozenců, kteří se snaží také hudebně prosadit na různé nástroje - např. banjo, zpěv , bicí atd. Tak nás v budoucnu možná čeká díky familii Wormů nebývalý rozvoj. 

 

 

 

 

 

 


František Barták

Hudební nástroj: bicí nástroje, kytara

Nástup: 2016

František je nadějný kytarista a protože je to energický mladík, tak ho rodiče zapsali do ZUŠ také na bicí nástroje k Milanu Domesovi, později Petru Macečkovi. Františka bicí baví, což ví také široké okolí jeho sousedů. V orchestru hraje na djembe a učí se poslouchat starší a zkušenější bubeníky. Velkým vzorem je mu starší brácha Petr, se kterým se mají moc rádi. 

 

 

 

 

 

....................................................................................................................................................................................................................................

 

Štěpa Burianek

Hudební nástroj: bicí nástroje

Nástup: 2020

Štěpa byl do orchestru pozván svou kamarádkou Natálkou. My jsme nového hráče na bicí nástroje potřebovali a jsme rádi, že ho máme. Základy na bicí mu dává p. učitel Milan domes.  

 

 


 

 

 

 

 ................................................................................................................................................................................................................................................

 

 

Podporují nás

naše domovská ZUŠ

 

naše fotografka

 

 

náš tvůrce stránek

 

 

 

Město Jeseník

Zemědělské družstvo Jeseník

MUDr. Novotný

Horský hotel Skiland

Květinka Iris

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies