Kytarový orchestr ZUŠ Jeseník

Ulice 28. října 873, 79001 Jeseník, www.ko.jesenik.com


 

Jonáš Worm

Hudební nástroj: baskytara

Nástup: 2016

Jonáš patří mezi nejmladší členy orchestru. V polovině roku 2017 přesedlal s kytary na baskytaru a zatím ho hra na tento nástroj baví. Doma má spoustu mladších  sourozenců, kteří se snaží také hudebně prosadit na různé nástroje - např. banjo, zpěv , bicí atd. Tak nás v budoucnu možná čeká díky familii Wormů nebývalý rozvoj. 

 

 

 

 

 

 


František Barták

Hudební nástroj: bicí nástroje, kytara

Nástup: 2016

František je nadějný kytarista a protože je to energický mladík, tak ho rodiče zapsali do ZUŠ také na bicí nástroje k Milanu Domesovi, později Petru Macečkovi. Františka bicí baví, což ví také široké okolí jeho sousedů. V orchestru hraje na djembe a učí se poslouchat starší a zkušenější bubeníky. Velkým vzorem je mu starší brácha Petr, se kterým se mají moc rádi. 

 

 

 

 

 

....................................................................................................................................................................................................................................

Brigita Ulrychová

Hudební nástroj: bicí nástroje, zpěv

Nástup: 2015

Malá Brigitka patří mezi největší talenty orchestru. Do orchestru docházela pravidelně i před narozením, po menší pauze se opět zapojila na podzim roku 2015. Hudební talent má v genech - tatínek hraje na bicí a zpívá, maminka hraje na kytaru a ukulele. Brigitka se zatím hledá, v kterém hlase zakotví, zatím se profiluje spíše do bicích nástrojů, ale občas se pokouší i o pěvecké sólo. Brigitka má zatím nedostatky především v kázni, občas vyrušuje během zkoušek a v případě, že ji již zkoušení nebaví, tak to dává hlasitě najevo. Pokud byste Brigitku hledali, poznáte ji podle charakteristického hlasu, který je s ostatními členy orchestru nezaměnitelný. Je výraznou osobností orchestru, její přítomnost v orchestru je tak vždy cítit.

 

 


 

 

 

 

 ................................................................................................................................................................................................................................................

 

 

Podporují nás

naše domovská ZUŠ

 

naše fotografka

 

náš tvůrce stránek

 

 

 

Město Jeseník

Zemědělské družstvo Jeseník

Autocampink ing. Jaromír Bubík

MUDr. Novotný

Horský hotel Skiland

Květinka Iris

Elektro moto servis Ladislav Lukeš

Ekostavby HZ, a.s.

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies